Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко зупинив дію урядової постанови про заходи із забезпечення житлом окремих категорій громадян.

0 21

Президент України Віктор Ющенко підписав указ №565/2009 “Про зупинення дії постанови Кабінету міністрів України від 17 червня 2009 р. №684 та положення постанови Кабінету міністрів України від 3 серпня 2006 р. №1094”. Текст відповідного указу розміщено на офіційному сайті глави держави.

Постановою №684 уряд доручив Державній іпотечній установі здійснювати за рахунок коштів, залучених зазначеною установою під державні гарантії 2007 – 2008 рр., фінансування у 2009 р. завершення будівництва житлових об’єктів із ступенем готовності більш як 70% та строком здачі в експлуатацію не пізніше 25 грудня 2009 р. шляхом придбання такого житла та викуп готового житла з подальшою його передачею головним розпорядникам бюджетних коштів для забезпечення житлом окремих категорій громадян, які відповідно до законодавства мають право на його отримання. У зв’язку з цим відповідну зміну внесено до п. 4 Порядку надання державних гарантій за зобов’язаннями Державної іпотечної установи, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 3 серпня 2006 р. № 1094.

Постанова уряду №684, на думку Президента, не відповідає Конституції України.

В.Ющенко звернувся з відповідним поданням до Конституційного суду.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар