Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко зупинив дію постанови Кабміну про закупівлю послуг для формування Держреєстру виборців.

0 24

Президент України Віктор Ющенко зупинив дію постанови Кабінету міністрів від 17 квітня 2008 р. №363 ” Про закупівлю послуг, пов’язаних з формуванням інформаційно-телекомунікаційної системи Державного реєстру виборців”. Відповідний указ, датований 2 червня, опублікований на офіційному сайті глави держави.

Президент також направив до Конституційного суду подання щодо відповідності Конституції зазначеної постанови. Як зазначається в поданні, зазначеною постановою Кабінет міністрів встановив, що закупівля Центральною виборчою комісією послуг з розроблення та налагодження програмних засобів створення та ведення інформаційно-телекомунікаційної системи Державного реєстру виборців здійснюється за процедурою закупівлі в одного учасника без погодження з Міністерством економіки. Дана схема суперечить як чинному законодавству, так і Конституції України, зазначається в документі.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар