Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко зупинив дію постанови Кабміну про закупівлю послуг для формування Держреєстру виборців.

12

Президент України Віктор Ющенко зупинив дію постанови Кабінету міністрів від 17 квітня 2008 р. №363 ” Про закупівлю послуг, пов’язаних з формуванням інформаційно-телекомунікаційної системи Державного реєстру виборців”. Відповідний указ, датований 2 червня, опублікований на офіційному сайті глави держави.

Президент також направив до Конституційного суду подання щодо відповідності Конституції зазначеної постанови. Як зазначається в поданні, зазначеною постановою Кабінет міністрів встановив, що закупівля Центральною виборчою комісією послуг з розроблення та налагодження програмних засобів створення та ведення інформаційно-телекомунікаційної системи Державного реєстру виборців здійснюється за процедурою закупівлі в одного учасника без погодження з Міністерством економіки. Дана схема суперечить як чинному законодавству, так і Конституції України, зазначається в документі.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии