Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко змінив кількісний склад місцевих загальних судів.

0 19

Президент України Віктор Ющенко змінив кількісний склад місцевих загальних судів. Про це йдеться в указі Президента України № 177/2010 від 16 лютого 2010 р. Указ набирає чинності 1 березня 2010 р.

Зокрема у АР Крим у Ялтинському міському суді замість 15 суддів – 16; У Вінницькій обл. – у Бершадському районі – замість 5 суддів 6; у Дніпропетровській обл., у Жовтневому районному суді м. Дніпропетровська замість 13 суддів – 14; у Донецькій обл. у Ворошиловському районнму суді Донецька замість 12 суддів – 13, та у Київському районному суді замість 13 суддів – 14; У Житомирській обл. у Народницькому районному суді замість 3 суддів – 4, у Овруцькому районному судді замість 8 суддів – 9; у Закарпатській обл. у Іршавському районному суді замість 5 суддів – 6,; у Запорізькій обл. у Мелітопольському міськрайонному суді замість 21 – 22 судді, у Жовтневому районному суді м. Запоріжжя – замість 10 суддів – 11; у Київській обл. у Обухівському районному суді замість 8 судів – 9; у Луганській обл. у Ленінському районному суді м. Луганськ – замість 12 суддів – 13; в Одеській обл. в Комінтернівському районному суді замість 7 – 8 суддів, у Приморському районному суді м. Одеси замість 33 – 34 судді. У Полтавській обл. у Гадяцькому районному суді замість 5 суддів – 6; у Рівненській обл. у Заріченському районному суді замість 3 суддів – 4; у Сумській обл. у Охтирському міськрайонному суді замість 10 – 11 суддів; у Харківській обл. Харківському районному суді м. Харкова – замість 11 суддів – 12; у Херсонській обл. у Суворовському районному суді м. Херсон замість 16 суддів – 17; у Хмельницькій обл. у Староконстантинівському районному суді замість 6 – 7 суддів.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар