Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко заявив про намір ветувати закон про виділення 1 млрд грн на боротьбу з грипом.

0 23

Президент України Віктор Ющенко має намір застосувати право вето на закон про виділення 1 млрд грн на боротьбу з розповсюдженням грипу в Україні. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

Нагадаємо, 3 листопада 2009 р. Верховна Рада України ухвалила в цілому закон №5301 “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2009 р.” (щодо забезпечення усіх лікарень країни необхідними ліками та обладнанням для діагностики хвороби та протидії поширення епідемії грипу)”. Законом передбачено виділення додаткового фінансування на 2009 р. у сумі 1 млрд грн для Міністерства охорони здоров’я України за рахунок перерозподілу між загальним та спеціальним фондами державного бюджету перевищення валових доходів над видатками Національного банку України. Гроші передбачається направити на забезпечення усіх лікарень країни необхідними ліками та обладнанням для діагностики хвороби та протидії поширення епідемії грипу, а також для отримання громадянами професійної медичної допомоги та безкоштовних ліків.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар