Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко заявив, що не підпише закон про збільшення акцизу на пиво.

0 18

Президент України Віктор Ющенко не підпише прийнятий Верховною Радою закон “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2009 р.” і деякі інші закони України”. Про він заявив під час робочої поїздки до Черкаської обл., повідомляє прес-служба глави держави. “Закон, який прийняла Верховна Рада, я підписувати не буду”, – сказав Президент.

Він вважає, що 100 млн грн, які ВР додатково передбачила на власну діяльність (через відповідні зміни до державного бюджету 2009 р.), слід спрямувати на сферу охорони здоров’я, зокрема, на такі цілі, як лікування дітей від онкологічних захворювань, туберкульозу та інших тяжких хвороб.

Він додав, що законодавче рішення про збільшення видатків на парламент було несподіваним у ситуації, коли країна повинна демонструвати раціональне використання ресурсів, особливо на діяльність органів влади. “Я не думаю, що сьогодні це фінансування є критично необхідним”, – сказав В.Ющенко.

Він висловив обурення з того, що ВР запропонувала у бюджетних змінах збільшення на 3,5 млн грн витрат на візити народних депутатів України за кордон. Він наголосив, що у зв’язку з фінансово-економічною кризою, у якій перебуває країна, скасував третину своїх візитів задля економії бюджетних коштів. Президент також не погодився з тим, що на здійснення законотворчої діяльності Верховна Рада передбачила збільшення видатків на 53,2 млн грн. “У процесі законотворчої діяльності Верховна Рада, очевидно, потребує нових фінансових можливостей, але, на моє глибоке переконання, не сьогодні”, – вважає Президент.

Нагадаємо, 3 червня ВР прийняла закон №4503 “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2009 г.” і деякі інші закони України”, що підвищує ставку акцизного збору на пиво з 0,34 грн до 0,60 грн за 1 л. За відповідне рішення проголосував 331 депутат з 440 зареєстрованих в залі.

Додаткові доходи загального фонду державного бюджету пропонується спрямувати, зокрема, на додаткову дотацію місцевим бюджетам на забезпечення лікування хворих на цукровий діабет.

Крім того, згідно з прийнятим законом, на 97 млн грн збільшується фінансування апарату ВР.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар