Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко ввів у дію рішення РНБО щодо забезпечення інформаційної політики держави.

0 16

Президент України Віктор Ющенко указом від 23 квітня ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 21 березня 2008 року “Про невідкладні заходи щодо забезпечення інформаційної безпеки України”. Цим указом Президент доручив Кабінету міністрів у місячний строк внести пропозиції щодо органу управління відповідними установами та підприємствами галузі зв’язку, затвердити Державну програму впровадження цифрового телерадіомовлення, в якій передбачити, зокрема, не менше одного частотного покриття за рахунок державних передавальних засобів, забезпечення державної підтримки населення під час впровадження цифрового телерадіомовлення.

Необхідно також здійснити заходи щодо вдосконалення державного управління в інформаційній сфері, утворити на базі Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації Міністерства транспорту та зв’язку України центрального органу виконавчої влади у сфері зв’язку та інформатизації зі статусом державного комітету. Крім того, необхідно затвердити Державну програму формування позитивного іміджу України, внести в установленому порядку пропозиції щодо ратифікації Європейської конвенції про транскордонне телебачення. Текст указу опублікований на офіційному сайті глави держави.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар