Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко ввів у дію рішення РНБО про надання миротворцям статусу учасників бойових дій.

0 12

Президент України Віктор Ющенко указом від 17 червня ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 травня 2008 р. “Про надання статусу учасників бойових дій громадянам України, які брали участь у міжнародних миротворчих операціях”. Цим указом Президент доручив Кабінету міністрів підготувати у чотиримісячний термін і внести на розгляд Верховної Ради законопроект про внесення змін до Закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо уточнення умов надання статусу учасників бойових дій громадянам України, які брали участь у міжнародних миротворчих операціях, з урахуванням характеру та завдань цих операцій, наявності в них реальних загроз життю їх учасників.

Крім того, необхідно затвердити у тримісячний термін критерії визначення держав (регіонів), участь на території яких в миротворчих операціях дає право на набуття статусу учасників бойових дій, а також критерії інших миротворчих операцій за якими статус учасників бойових дій може надаватися лише окремим їх учасникам в індивідуальному порядку, включаючи цивільний персонал.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар