Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко вважає, що запропоновані ним зміни до Конституції не будуть внесені до проведення виборів президента.

0 19

Президент України Віктор Ющенко вважає, що запропоновані ним зміни до Конституції не будуть внесені до проведення виборів глави держави. Про це він заявив на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна. “Очевидно, що зміни не будуть внесені (до президентських виборів), так і не ставилося питання”, – сказав В.Ющенко. Водночас він відзначив, що “якщо не буде доведено до фіналу (внесення змін до Конституції) через 8 місяців – 1 рік, то українська нація втратить своє майбутнє”. Президент в черговий раз закликав український народ до обговорення проекту змін, відзначивши, що вони “можуть бути не ідеальними”.

Глава держави підкреслив також, що якщо зміни до Конституції не будуть прийняті найближчим часом, то в наступні 10-15 років такої можливості не буде.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар