Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко вніс на позачерговий розгляд ВР законопроект з боротьби з контрабандою.

0 24

Президент України Віктор Ющенко вніс на розгляд Верховної Ради проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з боротьби з контрабандою та порушенням митних правил”. Законопроект розроблений з метою посилення відповідальності за контрабанду та інші порушення митних правил і задля розширення повноважень митних органів, повідомляє прес-служба глави держави.

Також метою законопроекту є посилення адміністративної відповідальності – замість кримінальної, що була передбачена раніше.

Одним із завдань законопроекту є також декриміналізація правопорушень у сфері митної справи з одночасним встановленням адекватних штрафних санкцій за порушення митних правил (йдеться про заміну кримінальної відповідальності адміністративною). Фактично це означає суттєве збільшення штрафів.

Також передбачається, що митним органам будуть надані повноваження в сфері оперативно-розшукової діяльності та досудового слідства у справах про контрабанду.

Законопроект визначений як невідкладний для позачергового розгляду ВР.

Також В.Ющенко на основі рішення РНБО підписав указ “Про боротьбу з контрабандою і порушенням митних правил, координацію діяльності у цій сфері”.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар