Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко ветував зміни до законів щодо зайнятості членів особистих селянських господарств.

0 14

Президент України Віктор Ющенко застосував право вето до прийнятого 6 квітня 2009 р. Верховною Радою закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо зайнятості членів особистих селянських господарств”. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Нагадаємо, відповідним законом, зокрема, передбачено, що до зайнятого населення належать громадяни, які самостійно забезпечують себе роботою, включаючи підприємців, осіб, зайнятих творчою діяльністю, членів кооперативів, фермерів та членів їх сімей, що беруть участь у виробництві, а також члени особистих селянських господарств, у випадках, передбачених законом “Про особисте селянське господарство”.

В.Ющенко вважає неможливим підписати даний закон, оскільки він не стимулює членів особистих селянських господарств до ефективної зайнятості в таких господарствах. На його думку, належність членів особистих селянських господарств до категорії зайнятого населення пов’язується з розміром отримуваного ними доходу. Такий підхід не узгоджується зі змістом ст. 24 Конституції України, за якою громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом і не може бути привілеїв чи обмежень, зокрема, за ознаками майнового стану.

Крім того, на думку Президента, зазначені зміни не узгоджуються з міжнародними нормами та чинним законодавством у цій сфері.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар