Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко ветував закон про збільшення акцизу на пиво

17

Президент України Віктор Ющенко ветував прийнятий Верховною Радою закон “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2009 р.” і деякі інші закони України”. Про це В.Ющенко повідомив на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

Глава держави повідомив також, що направив відповідний лист до парламенту, в якому виклав свої мотиви вето. Зокрема, на його думку, в часи економічної кризи нераціонально проводити збільшення фінансування будь-якого інституту влади – чи то парламенту, чи Секретаріату президента, чи уряду, чи місцевих органів влади. За словами В.Ющенка, під час кризи збільшувати фінансування владних інституцій “неморально і нелогічно”.

Президент вважає за доцільне використати 97 млн грн, спрямувавши 15 млн грн на програму дитячої онкологічної лікарні, а 60 млн грн – на будівництво обласної лікарні в одній з областей держави. Крім того, частина цих коштів має бути направлена на профілактику туберкульозу в виправних установах.

Нагадаємо, 3 червня ВР прийняла закон №4503 “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2009 г.” і деякі інші закони України”, що підвищує ставку акцизного збору на пиво з 0,34 грн до 0,60 грн за 1 л. За відповідне рішення проголосував 331 депутат з 440 зареєстрованих у залі.

Додаткові доходи загального фонду державного бюджету пропонується спрямувати, зокрема, на додаткову дотацію місцевим бюджетам на забезпечення лікування хворих на цукровий діабет.

Крім того, згідно з прийнятим законом, на 97 млн грн збільшується фінансування апарату ВР. Зокрема, фінансування законотворчої діяльності ВР збільшене на 58 млн грн (з 413 млн грн до 471 млн грн), організаційного, інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності ВР – на 7 млн грн (з 157 млн грн до 164 млн грн), візитів народних депутатів за кордон – на 3,5 млн грн (з 5,2 млн грн до 8,7 млн грн), обслуговування діяльності ВР – на 23 млн грн (з 76,7 млн грн до 100,5 млн грн), санаторно-курортного комплексу Управління ВР – на 1 млн грн, до 67,2 млн грн, освітлення діяльності нардепів через ЗМІ та телебачення – на 3 млн грн (з 6,2 млн грн до 9,1 млн грн). Напередодні В.Ющенко заявив, що не підпише цей закон.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии