Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко ветував закон про збільшення акцизу на пиво

0 17

Президент України Віктор Ющенко ветував прийнятий Верховною Радою закон “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2009 р.” і деякі інші закони України”. Про це В.Ющенко повідомив на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

Глава держави повідомив також, що направив відповідний лист до парламенту, в якому виклав свої мотиви вето. Зокрема, на його думку, в часи економічної кризи нераціонально проводити збільшення фінансування будь-якого інституту влади – чи то парламенту, чи Секретаріату президента, чи уряду, чи місцевих органів влади. За словами В.Ющенка, під час кризи збільшувати фінансування владних інституцій “неморально і нелогічно”.

Президент вважає за доцільне використати 97 млн грн, спрямувавши 15 млн грн на програму дитячої онкологічної лікарні, а 60 млн грн – на будівництво обласної лікарні в одній з областей держави. Крім того, частина цих коштів має бути направлена на профілактику туберкульозу в виправних установах.

Нагадаємо, 3 червня ВР прийняла закон №4503 “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2009 г.” і деякі інші закони України”, що підвищує ставку акцизного збору на пиво з 0,34 грн до 0,60 грн за 1 л. За відповідне рішення проголосував 331 депутат з 440 зареєстрованих у залі.

Додаткові доходи загального фонду державного бюджету пропонується спрямувати, зокрема, на додаткову дотацію місцевим бюджетам на забезпечення лікування хворих на цукровий діабет.

Крім того, згідно з прийнятим законом, на 97 млн грн збільшується фінансування апарату ВР. Зокрема, фінансування законотворчої діяльності ВР збільшене на 58 млн грн (з 413 млн грн до 471 млн грн), організаційного, інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності ВР – на 7 млн грн (з 157 млн грн до 164 млн грн), візитів народних депутатів за кордон – на 3,5 млн грн (з 5,2 млн грн до 8,7 млн грн), обслуговування діяльності ВР – на 23 млн грн (з 76,7 млн грн до 100,5 млн грн), санаторно-курортного комплексу Управління ВР – на 1 млн грн, до 67,2 млн грн, освітлення діяльності нардепів через ЗМІ та телебачення – на 3 млн грн (з 6,2 млн грн до 9,1 млн грн). Напередодні В.Ющенко заявив, що не підпише цей закон.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар