Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко схвалив Концепцію реформування Державної кримінально-виконавчої служби.

0 20

Президент України Віктор Ющенко указом від 25 квітня схвалив Концепцію реформування Державної кримінально-виконавчої служби. Цим указом Президент доручив Кабінету міністрів розробити та затвердити у тримісячний строк Комплексну цільову програму реформування Державної кримінально-виконавчої служби України. Згідно з указом, нагальним є питання розроблення нових моделей установ виконання покарань для засуджених жінок та неповнолітніх. Необхідно також удосконалити організаційну структуру кримінально-виконавчої служби, розробити сучасну модель організації соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими та оптимізацію структури і чисельності соціально-психологічної служби, вдосконалити надання психологічної допомоги особам, узятим під варту.

Крім того, необхідно вжити заходів для розвитку мережі навчальних закладів як обов’язкових і невід’ємних складових установ виконання покарань, створити захищену єдину автоматизовану інформаційно-аналітичну систему цієї служби відповідно до ратифікованих міжнародних документів стосовно захисту персональних даних. Також необхідно вжити заходів з метою недопущення катувань в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, здійснити будівництво нових та реконструкцію існуючих слідчих ізоляторів.

Реалізація Концепції реформування Державної кримінально-виконавчої служби відбуватиметься поетапно протягом десяти років. Фінансування заходів, пов’язаних із реалізацією Концепції, здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету згідно з розрахунками, які щороку подаються Державним департаментом України з питань виконання покарань, а також інвестицій міжнародних організацій та інших не заборонених законодавством надходжень.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар