Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко скасував указ про заборону прем’єру надавати обов’язкові до виконання доручення центральними та місцевим органам виконавчої влади.

19

Президент України Віктор Ющенко скасував указ від 8 травня 2009 р. №297 “Про зупинення дії деяких положень постанови Кабінету міністрів України від 18 липня 2007 року №950”. Про це сказано в указі № 821 від 13 жовтня 2009 р.

Нагадаємо, указом №297 В.Ющенко призупинив низку положень Регламенту Кабінету міністрів України, зокрема про уповноваження прем’єра надавати обов’язкові до виконання доручення центральними та місцевими органами виконавчої влади.

У вересні 2009 р. Конституційний суд України припинив провадження у справі за конституційним поданням Президента щодо конституційності окремих положень Регламенту Кабінету міністрів України.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии