Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко скасував указ про заборону прем’єру надавати обов’язкові до виконання доручення центральними та місцевим органам виконавчої влади.

0 19

Президент України Віктор Ющенко скасував указ від 8 травня 2009 р. №297 “Про зупинення дії деяких положень постанови Кабінету міністрів України від 18 липня 2007 року №950”. Про це сказано в указі № 821 від 13 жовтня 2009 р.

Нагадаємо, указом №297 В.Ющенко призупинив низку положень Регламенту Кабінету міністрів України, зокрема про уповноваження прем’єра надавати обов’язкові до виконання доручення центральними та місцевими органами виконавчої влади.

У вересні 2009 р. Конституційний суд України припинив провадження у справі за конституційним поданням Президента щодо конституційності окремих положень Регламенту Кабінету міністрів України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар