Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко скасував свій указ про відсторонення з посади Л.Черновецького

0 21

Президент України Віктор Ющенко підписав указ про визнання таким, що втратив чинність указу Президента України від 13 березня 2008 р. № 214 “Про відсторонення Л.Черновецького від виконання повноважень за посадою та проведення службового розслідування”. Відповідний указ опублікований на офіційному сайті Глави держави.

Наводимо текст указу від 15 квітня 2008 р.:

“Розглянувши результати службового розслідування, проведеного відповідно до указу Президента України від 13 березня 2008 року № 214 “Про відсторонення Л.Черновецького від виконання повноважень за посадою та проведення службового розслідування”, а також беручи до уваги постанову Верховної Ради України від 18 березня 2008 року № 143-VІ “Про призначення позачергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови”, постановляю:

1. Визнати таким, що втратив чинність, указ Президента України від 13 березня 2008 р. № 214 “Про відсторонення Л.Черновецького від виконання повноважень за посадою та проведення службового розслідування”.

2. Взяти до відома результати службового розслідування, проведеного відповідно до указу Президента України від 13 березня 2008 року № 214 “Про відсторонення Л.Черновецького від виконання повноважень за посадою та проведення службового розслідування”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар