Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко призупинив розпорядження Кабміну про надання Держкомрезерву відстрочки зі сплати мита на ввезення окремих груп товарів.

0 16

Президент України Віктор Ющенко видав указ, яким призупинив розпорядження Кабінету міністрів від 7 травня 2008 р. № 693-р “Про надання Держкомрезерву відстрочки із сплати ввізного мита стосовно товарів 02 і 17 груп згідно з УКТЗЕД” Відповідний указ, датований 19 травня, опублікований на офіційному сайті глави держави.

Президент також направив до Конституційного суду України подання щодо відповідності цього розпорядження Конституції України. Законом України “Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” заборонено у 2008 р. надання відстрочок щодо термінів сплати податкових зобов’язань за податками, зборами, обов’язковими платежами (стаття 63) і при цьому не передбачено повноважень для Кабінету міністрів України запроваджувати інше, встановлювати винятки з цього правила, зазначається в поданні.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар