Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко призупинив постанову Кабміну, якою дозволено спрямовувати благодійні внески на зарплату працівникам бюджетної сфери.

0 17

Президент України Віктор Ющенко призупинив дію абзаців третього та четвертого пункту 2 Змін, що вносяться до постанови Кабінету міністрів України від 4 серпня 2000 р. №1222, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 14 квітня 2009 року №368. Про це йдеться в указі № 287 від 30 квітня 2009 р., опублікованому сьогодні на сайті глави держави.

Відповідною постановою уряду внесено, зокрема, зміни до Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування, якими встановлено, що благодійні (добровільні) внески і пожертви від юридичних та фізичних осіб можуть спрямовуватися на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ і закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання.

Президент вважає, що Кабінет міністрів України, видавши відповідну постанову, врегулював питання, що належить до сфери законодавчого регулювання, чим фактично перебрав на себе повноваження Верховної Ради України. Крім того, відповідні зміни суперечать Конституції України.

В.Ющенко також направив до Конституційного суду відповідне подання.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар