Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко призначив суддів загальних та адмінстративних судів.

14

Президент України Віктор Ющенко підписав укази №200/2010  та №201/2010 “Про призначення суддів”. Тексти указів розміщені на офіційному сайті глави держави.

Згідно з указом №200/2010, на посаду судді апеляційного суду Дніпропетровської області у межах п’ятирічного строку призначена Марина Петешенкова.

Строком на п’ять років у місцевих адміністративних судах на посади суддів Донецького окружного адміністративного суду призначені Едуард Зекунов, Андрій Іванченков, Аліна Михайлик.

Строком на п’ять років у місцевих адміністративних судах на посади суддів Київського окружного адміністративного суду призначені Ірина Колеснікова, Вікторія Лисенко, Анна Музиченко.

Строком на п’ять років у місцевих адміністративних судах на посади суддів Івано-Франківського окружного адміністративного суду призначені Роман Микитюк, Іван Сільський.

Строком на п’ять років у місцевих адміністративних судах на посади судді Одеського окружного адміністративного суду призначена Людмила Бойко.

Крім того, строком на п’ять років у місцевих господарських судах призначаються на посади:

судді господарського суду Житомирської області Валерія Макаревича;
судді господарського суду Полтавської області Олена Солодюк;
судді господарського суду Чернівецької області Ілля Марущак;
судді господарського суду міста Києва Ганна Бондаренко.

Строком на п’ять років у місцевих загальних судах призначаються на посади:

суддів Керченського міського суду Автономної Республіки Крим:

Людмила Біленко, Катерина Захарова;

судді Вінницького районного суду Вінницької області Тетяна Васильєва;
судді Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області Юрій Ясінський;
судді Немирівського районного суду Вінницької області Олександр Царапор;
судді Чернівецького районного суду Вінницької області Богдан Виваль;
судді Луцького міськрайонного суду Волинської області Тетяна Філюк;
судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська Олег Некрасов;
судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська Дмитро Мовчан;
судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області Василина Любчик;
судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області Сергій Кулик;
судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Олена Білоусова;
судді Овруцького районного суду Житомирської області Вікторія Чичирко;
судді Вільнянського районного суду Запорізької області Наталія Мануйлова;
суддів Сєверодонецького міського суду Луганської області:
Тетяна Комплектова,
Іван Посохов;
судді Артемівського районного суду міста Луганська Наталія Горбенко;
суддів Кам’янобрідського районного суду міста Луганська:
Андрій Чалий,
Григорій Шабранський;
судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Лев Медведик;
судді Новоодеського районного суду Миколаївської області Олеся Демінська;
судді Заводського районного суду міста Миколаєва Андрій Алексєєв;
судді Балтського районного суду Одеської області Віктор Дяченко;
судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Таїсія Матяш;
судді Біляївського районного суду Одеської області Ігор Горячєв;
суддів Київського районного суду міста Одеси:
Геннадій Войтов,
Ірина Літвінова;
судді Суворовського районного суду міста Одеси Олексій Зудіхін;
судді Київського районного суду міста Полтави Олександр Калько;
судді Березнівського районного суду Рівненської області Лілія Ємельянова;
судді Кузнецовського міського суду Рівненської області Іван Зейкан;
судді Липоводолинського районного суду Сумської області Олексій Сибільов;
судді Бережанського районного суду Тернопільської області Ярослав Музика;
судді Дворічанського районного суду Харківської області Лоліта Калиновська;
судді Зміївського районного суду Харківської області Владлена Шахова;
судді Ізюмського міськрайонного суду Харківської області Олександр Герцов;
судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області Тимур Каращук;
судді Печенізького районного суду Харківської області Денис Цвірюк;
судді Харківського районного суду Харківської області Ганна Ільїна;
судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Владислав Єгупенко;
судді Каланчацького районного суду Херсонської області Олена Живцова;
судді Волочиського районного суду Хмельницької області Світлана Ніколова;
судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Людмила Гладій;
судді Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області Інна Сагайдак;
судді Полонського районного суду Хмельницької області Надія Горулько;
судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Володимир Бондарчук;
судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області Олександр Березюк;
судді Заставнівського районного суду Чернівецької області Ярослав Стрілець;
судді Бахмацького районного суду Чернігівської області Олена Глушко;
судді Варвинського районного суду Чернігівської області Володимир Павлов;
судді Печерського районного суду міста Києва Ірина Кирилюк;
судді Подільського районного суду міста Києва Тетяна Пупишева;
судді військового місцевого суду Житомирського гарнізону Андрій Болейко.

   Згідно з указом №201/2010, строком на п’ять років у місцевих адміністративних судах на посади суддів Івано-Франківського окружного адміністративного суду призначаються Петро Грицюк і Остап Тимощук.

Строком на п’ять років у місцевих адміністративних судах на посаду судді Сумського окружного адміністративного суду призначається Ірина Шевченко.

Строком на п’ять років у місцевих адміністративних судах на посаду судді Черкаського окружного адміністративного суду призначається Віталіна Гайдаш.

Строком на п’ять років у місцевих загальних судах призначаються на посади:

судді Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська Віолетта Спаї;
судді Самарського районного суду міста Дніпропетровська Роман Кушнірчук;
судді Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Дмитро Шмигельський;
судді Городоцького районного суду Львівської області Оксана Перетятько;
судді Залізничного районного суду міста Львова Галина Пилип’юк;
судді Іллічівського міського суду Одеської області Мирослава Петрюченко;
судді Деснянського районного суду міста Києва Вероніка Сенюта;
судді Гагарінського районного суду міста Севастополя Олег Хорошев.

Укази підписані 20 лютого 2010 р.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии