Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко пропонує посилити відповідальність за “фіктивні обороти по ПДВ”.

0 14

Президент України Віктор Ющенко пропонує посилити відповідальність за “фіктивні обороти по ПДВ”. Про це він заявив під час наради по питаннях виконання бюджету 2008 р. в Податковій адміністрації. В.Ющенко призвав посилити податкові дії, “щоб люди які здійснюють фіктивні обороти по ПДВ, несли кримінальну відповідальність”. “Проблему необхідно вирішити до кінця року”, – підкреслив Президент.

За його словами, “за 10 міс. 2008 р. зібрано 38 млрд грн ПДВ. 28 млрд грн відшкодовано. Сальдо складає 10 млрд грн. Залишилися невідшкодованими 11,7 млрд грн”.

“Об’єми надходжень податку менші, ніж відшкодування… Упевнений, що за цим стоять злочинні моделі”, – сказав глава держави, відзначивши, що “ці структури “вимивають” з держбюджету 4 млрд грн”.

Він призвав Державну податкову адміністрацію спільно з Митною службою і Держказначейством створити тимчасову координаційну раду, яка повинна сформувати нову методику для забезпечення “нормальних відносин в цій сфері”.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар