Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко підписав зміни до закону про страхування.

0 18

Президент України Віктор Ющенко підписав закон “Про внесення змін до Закону України “Про страхування”.

Текст відповідного закону розміщено на офіційному сайті Глави держави. Відповідні зміни прийняті у зв”язку зі вступом України до СОТ. Цей закон набирає чинності з дня вступу України до Світової організації торгівлі.

Законом, у т.ч. визначено, що дозволяється посередницька діяльність на території України з укладання “договорів страхування ризиків, пов’язаних з морськими перевезеннями, комерційною авіацією, запуском космічних ракет і фрахтом (включаючи супутники), в разі коли об’єктом страхування є майнові інтереси, пов’язані з товарами, які транспортуються, та/або транспортним засобом, яким вони транспортуються, та/або будь-яка відповідальність, що виникає у зв’язку з таким транспортуванням товарів; договорів перестрахування з дотриманням вимог цього закону”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар