Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко підписав зміни до закону про страхування.

18

Президент України Віктор Ющенко підписав закон “Про внесення змін до Закону України “Про страхування”.

Текст відповідного закону розміщено на офіційному сайті Глави держави. Відповідні зміни прийняті у зв”язку зі вступом України до СОТ. Цей закон набирає чинності з дня вступу України до Світової організації торгівлі.

Законом, у т.ч. визначено, що дозволяється посередницька діяльність на території України з укладання “договорів страхування ризиків, пов’язаних з морськими перевезеннями, комерційною авіацією, запуском космічних ракет і фрахтом (включаючи супутники), в разі коли об’єктом страхування є майнові інтереси, пов’язані з товарами, які транспортуються, та/або транспортним засобом, яким вони транспортуються, та/або будь-яка відповідальність, що виникає у зв’язку з таким транспортуванням товарів; договорів перестрахування з дотриманням вимог цього закону”.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии