Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко підписав закон про заборону використовувати для формування статутного фонду госптовариств бюджетні кошти.

0 12

Президент України Віктор Ющенко підписав закон №1873-VІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування статутних капіталів господарських товариств”. Текст закону розміщений на офіційному сайті глави держави.

Законодавчим актом приведено норми статті 86 Господарського кодексу та статті 13 закону “Про господарські товариства”, що забороняють залучення бюджетних коштів до формування статутних капіталів господарських товариств, у відповідність до закону “Про банки і банківську діяльність”, який дозволяє це робити у випадку формування статутних капіталів державних банків.

Згідно із законом, “забороняється використовувати для формування статутного фонду товариства бюджетні кошти, кошти, одержані в кредит та під заставу, крім випадків, встановлених законом для банків та інших фінансових установ, та випадків, передбачених законом и “Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” протягом строку його дії. Фінансовий стан засновників – юридичних осіб щодо їх спроможності здійснити відповідні внески до статутного фонду господарського товариства у випадках, передбачених законом, повинен бути перевірений незалежним аудитором (аудиторською організацією) у встановленому порядку, а майновий стан засновників-громадян має бути підтверджений декларацією про їх доходи і майно, завіреною відповідним податковим органом”.

Закон забороняє також використовувати для формування статутного капіталу бюджетні кошти, кошти, одержані в кредит та під заставу, крім випадків, встановлених законом для банків та інших фінансових установ, та випадків, передбачених законом “Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” протягом строку його дії.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар