Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко підписав закон про заборону фінустановам в односторонньому порядку збільшувати розмір процентів за кредитним договором.

0 22

Президент України Віктор Ющенко підписав закон №1822-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони фінансовим установам в односторонньому порядку збільшувати розмір процентів та інших платежів, передбачених кредитним договором”. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Закон був прийнятий Верховною Радою України 21 січня 2010 р.

Законодавчим актом шляхом внесення змін до Цивільного кодексу України та закону “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” забороняється фінансовим установам в односторонньому порядку збільшувати розмір процентів за кредитним договором.

Також, згідно із законом, фінансовим установам забороняється вимагати дострокового погашення несплаченої частини боргу за кредитом та розривати в односторонньому порядку укладені кредитні договори, у разі не згоди позичальника із пропозицією фінансової установи збільшити процентну ставку або інший платіж, передбачений кредитним договором або графіком погашення боргу.

Закон набуде чинності з дня його опублікування.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар