Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко підписав закон про відстрочку на 5 років введення заборони на продаж на ринках м’ясо-молочних продуктів власного виробництва.

0 48

Президент України Віктор Ющенко підписав закон №1665-VІ “Про внесення зміни до пункту 1 розділу XI “Прикінцеві положення” закону України “Про безпечність та якість харчових продуктів” щодо реалізації на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою”. Текст відповідного закону розмішено на офіційному сайті глави держави.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила відповідний закон 22 жовтня ц.р. Документ вносить зміни до чинного закону щодо відстрочки на заборону реалізації необробленого молока та сиру домашнього виробництва, туш або частин туш парнокопитних та інших копитних подвірного забою на агропродовольчих ринках ще на п’ять років (з 1 січня 2010 р. на 1 січня 2015 р.).

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар