Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко підписав закон про регламент Верховної Ради

0 13

Президент України Віктор Ющенко підписав закон України №1861- VI “Про регламент Верховної Ради України”. Про це повідомляє головна служба інформаційної політики Секретаріату президента України.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила закон “Про регламент Верховної Ради України” 10 лютого 2010 р. За відповідне рішення проголосували 368 депутатів з 430 зареєстрованих в залі. Законом затверджений регламент в чинній редакції.

Регламент складається з шести розділів та 240 статей. Розділ перший присвячений загальним положенням визначення правових засад роботи парламенту. У другому розділі визначаються порядок та процедурні питання організації роботи ВР. В третьому розділі викладені питання щодо формування коаліції депутатських фракцій, робочих органів ВР, обрання, призначення та відкликання її посадових осіб. У четвертому розділі викладена законодавча процедура: внесення та відкликання законопроектів, їх розгляд у першому, другому, третьому читанні; підготовка та направлення на підпис Президенту; прийняття постанов та інших актів парламентом, їх зберігання та опублікування. П’ятий розділ присвячений розгляду питань і прийняття рішень ВР за спеціальними процедурами, до яких відносяться внесення змін до Конституції України, затвердження державного бюджету та контроль за його виконанням, питання пов’язані з діяльністю Президента та суддів. Розділ шостій визначає засади парламентського контролю.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар