Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко підписав указ про заходи щодо забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків.

0 14

Президент України Віктор Ющенко підписав указ “Про заходи щодо забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків”, повідомляє прес-служба глави держави. Згідно з указом, Кабінет міністрів має у дводенний строк створити міжвідомчу комісію з опрацювання механізму реалізації права мешканців гуртожитків на приватизацію займаного ними житла та підготовки законопроекту щодо внесення відповідних змін до законодавчих актів. Протягом місяця підготовлений міжвідомчою комісією законопроект має бути внесений на розгляд Верховної Ради.

В указі також відзначається, що Міністерство юстиції протягом тижня має вжити заходів щодо унеможливлення примусового виселення мешканців з гуртожитків до законодавчого врегулювання питання реалізації їхнього права на приватизацію цього житла.

МВС у тижневий термін має забезпечити реєстрацію місця проживання громадян, видачі паспортів України громадянам, які досягли відповідного віку і проживають у гуртожитках.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар