Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко підписав указ про допуск іноземних ЗС до України

0 14

Президент України Віктор Ющенко підписав указ “Про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2008 р. для участі у багатонаціональних військових навчаннях”. Указ, датований 7 квітня 2008 р., опублікований сьогодні на офіційному сайті глави держави.

Своїм указом В.Ющенко постановив допустити у 2008 р. на територію України з метою участі у спільних з підрозділами Збройних сил України навчаннях у рамках військового співробітництва підрозділи збройних сил іноземних держав, зокрема, Росії, Бельгії, Молдови, Білорусі, США, Словаччини, Румунії, Польщі, Канади та Литви.

Як повідомлялось, 11 квітня ц.р. Верховна Рада прийняла президентський закон “Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2008 р. для участі у багатонаціональних військових навчаннях”. За таке рішення проголосували 363 народні депутати.

Нагадаємо, в рамках програми міжнародних навчань на 2008 р. планується проведення 9 навчань українських військових за межами України і 11 заходів на території держави. Зокрема, заплановані спільні російсько-українські навчання з протиповітряної оборони, трибічна операція за участю Великобританії та Польщі “Козацький степ”, Також планується, що спільні навчання “Сі Бриз” цього року пройдуть в липні-серпні в 2008 р. в Одесі та в Криму. План військових навчань на 2008 р. був узгоджений в Міноборони ще в листопаді минулого року.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар