Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Ющенко підписав указ про додаткові заходи щодо забезпечення розвитку наукової сфери.

0 12

Президент України Віктор Ющенко підписав указ “Про додаткові заходи щодо забезпечення розвитку наукової сфери”, повідомляє прес-служба глави держави. Своїм указом В.Ющенко постановив підтримати ініціативу Національної академії наук України, галузевих академій наук, вищих навчальних закладів щодо щорічного проведення Всеукраїнського фестивалю науки та надати підтримку Президента України Всеукраїнському фестивалю науки 2008 р.

Своїм указом В.Ющенко також збільшив до 300 кількість щомісячних стипендій Президента України для найбільш талановитих молодих учених; встановив розмір державних стипендій, у тому числі довічних, видатним діячам науки, освіти, культури та мистецтва у розмірі 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність; збільшив до 15 кількість щорічних премій Президента України для молодих вчених НАНУ; збільшив розміри щорічних грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених для докторів наук – до 90 тис. грн кожний, для докторантів – до 75 тис. грн кожний, для кандидатів наук – до 60 тис. грн кожний.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар