Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Ірпені хочуть побудувати Київське обласне СІЗО

0 15

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив на прес-конференції виконуючий обов’язки начальника Київського СІЗО Павло Голубовський. “Цього року виділені кошти на проектування”, – сказав він.

П.Голубовський нагадав, що по Києву і Київській області функціонує один СІЗО – на Лук’янівці.

Як сказав П.Голубовський, будівлі Ірпенського виправного центру № 132  обстежені, вони перебувають у хорошому стані.

Також він заперечив твердження про переповнення ізолятора ув’язненими. “Зараз в Київському СІЗО міститься близько 3 тис. осіб за норми 3,2 тис. осіб”, – зазначив Голубовський.

З його слів, ще три місяці тому в СІЗО утримувалися близько 3400 осіб. Він зазначив, що частина людей була вивезена з ізолятора, а щодо інших було переглянуто запобіжний захід.

Всього в СІЗО 350 камер.

Голубовський також зазначив, що після виходу фільму “Лук’янівка. Тюрма №1” було проведено низку перевірок, внаслідок яких були виявлені певні порушення, в тому числі щодо ремонту камер.

Раніше журналісти не раз писали про переповненість установи. Особливого резонансу набув фільм журналіста телеканалу TBi Костянтина Усова “Лук’янівка. Тюрма №1”.

Пенітенціарна служба, однак, назвала не підтвердженими 90% порушень, викладених у фільмі.

Теги:

Пенітенціарна служба, Павло Голубовський, Київське СІЗО

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар