Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В іноземців не братимуть відбитки пальців

0 15

Верховною Радою України скасовано Закон України «Про внесення змін до статті 25 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».

Як передає кореспондент УНІАН, даний закон, згідно з яким іноземці із 2010 року зобов`язані були надавати біометричні дані для в`їзду в Україну, був ухвалений ВР 14 квітня 2009 року.

У свою чергу Президент України застосував вето і повернув цей закон до парламенту із своїми пропозиціями для повторного розгляду.

Сьогодні в сесійній залі народні депутати не підтримали пропозиції глави держави. У той же час вони не змогли подолати вето Президента на даний закон.

“За” подолання вето проголосували 210 (при необхідних 300 – УНІАН) із 430 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Відтак закон вважається скасованим. 

Джерело:

Уніан

Залиште коментар