Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Янукович ветував закон про короткострокове безмитне ввезення автотранспорту на територію України громадянами країни.

0 19

Президент України Віктор Янукович ветував закон про короткострокове безмитне ввезення автотранспорту на територію України громадянами країни. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

В.Янукович пропонує доповнити закон частиною такого змісту: “Громадянин України, який перебуває на консульському обліку в консульській установі України, у разі відвідання України має право тимчасово ввезти під зобов’язання про зворотне вивезення власний транспортний засіб за кодом 8703 та причеп до нього (за умови ввезення разом із транспортним засобом) за кодом 8716 10 Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року, без сплати ввізного мита та інших податків (зборів), передбачених законодавством при ввезенні автомобілів.
Також В.Янукович пропонує ВР ввести закон в дію з 1 січня 2011 р.
Нагадаємо, 11 лютого Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до статті 11 закону “Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України”. За відповідне рішення проголосували 343 депутати з 407 зареєстрованих в залі.
Законодавчим актом доповнено чинний закон нормою, згідно з якою громадяни-резиденти, які на законних підставах тимчасово проживають за кордоном, за умови, що таке проживання є наслідком навчання, виконання ними службових обов´язків або зобов´язань за договором (контрактом) або перебування у шлюбі з іноземним громадянином, та перебувають на тимчасовому консульському обліку у закордонних дипломатичних установах України, у разі короткотермінового відвідання України мають право тимчасово ввезти транспортні засоби, що належать до товарних позицій 8701, 8702, 8703, 8704, 8705 УКТЗЕД для власних потреб на термін до 60 днів без сплати ввізного мита та інших податків (зборів), передбачених законодавством при ввезенні автомобілів.
При цьому, цей термін може бути продовжено Державною митною службою або уповноваженими Держмитслужбоюмитними органами з урахуванням гуманітарної, наукової, господарської та інших видів діяльності громадян, які ввезли такі транспортні засоби.
Під час обговорення документ було доповнено нормою, згідно з якою таке тимчасове ввезення транспортних засобів можливе за умови, якщо вказані громадяни братимуть на себе зобов’язання на цих же транспортних засобах виїхати за межі України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар