Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Янукович ветував закон про держзакупівлі

0 54

Президент України Віктор Янукович ветував закон про державні закупівлі. Про це журналістам повідомила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман, передає кореспондент РБК-Україна.

Нагадаємо, у листі керівника управління програм допомоги делегації Євросоюзу в Україні Лаури Гараньяні і глави представництва Світового банку в Україні, Білорусі і Молдові Мартіна Райзера до Президента В.Януковича і Кабінету міністрів йдеться про рекомендацію ветувати прийнятий 11 лютого Верховною Радою закон “Про здійснення держзакупівель”. Лист містить 34 зауваження. 

11 лютого ВР України прийняла закон “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”. За відповідне рішення проголосували 245 депутатів з 374 зареєстрованих в залі. Законом запроваджується новий порядок закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти. Зокрема, уточнюється термінологія; Міністерство економіки України наділяється статусом уповноваженого органу; пропонується нова система органів, які здійснюватимуть державне регулювання і контроль з питань державних закупівель; конкретизується процедура державних закупівель і порядок оскарження дій замовника.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар