Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Янукович утворив групу з питань судової реформи та призначив О.Лавриновича її керівником.

0 14

Президент України Віктор Янукович утворив групу з питань судової реформи та призначив міністра юстиції України Олександра Лавриновича її керівником. Про це йдеться в указі Президента України № 440/2010 від 24 березня 2010 р.

“З метою невідкладної підготовки узгоджених пропозицій щодо дальшого комплексного реформування судової системи, забезпечення гарантій реалізації конституційного права громадян на судовий захист, удосконалення законодавчої бази стосовно судоустрою, судочинства, статусу суддів… постановляю утворити робочу групу з питань судової реформи”, – йдеться в указі.
О.Лавриновичу надається право вносити зміни до персонального складу групи, залучати до роботи в ній працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій (за погодженням з їх керівниками), одержувати в установленому порядку від органів виконавчої влади необхідні для роботи документи та матеріали.
“Робочій групі підготувати пропозиції щодо вдосконалення законодавчого регулювання питань судоустрою, судочинства і статусу суддів та подати їх у місячний строк Президентові України для внесення в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України”, – йдеться в указі.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар