Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Янукович схвалив ратифікацію протоколу про звільнення від сплати мита за перевезення засобів вимірювань, для метрологічної атестації.

0 22

Президент України Віктор Янукович підписав закон №1955-VІ”Про ратифікацію протоколу про внесення змін до угоди про звільнення від сплати мита, податків і видачі спеціальних дозволів за перевезення нормативних документів, еталонів, засобів вимірювань і стандартних зразків, що провозяться з метою повірки та метрологічної атестації від 10 лютого 1995 р.”.

Угодою, зокрема, передбачено, що держави – учасниці звільняються від сплати мита, податків та видачі спеціальних дозволів за провезення нормативних документів, еталонів, засобів вимірювань і стандартних зразків, що провозяться з метою повірки та метрологічної атестації.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар