Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Янукович схвалив перенесення введення в дію законів про протидію корупції з 1 квітня 2010 р. на 1 січня 2011 р.

0 15

Президент України Віктор Янукович підписав закон №1962-VІ “Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання та протидії корупції”. Текст закону розміщений на офіційному сайті глави держави.

Законом переноситься введення  в дію законів “Про засади запобігання та протидії корупції”, “Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень” та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення”, прийнятих парламентом 11 червня 2009 р., з 1 квітня 2010 р. на 1 січня 2011 р.

Нагадаємо, 26 березня ц.р. перший заступник Адміністрації Президента Олена Лукаш повідомила, що В.Янукович доручив “до 22 квітня ц.р. розробити і подати йому для внесення до Верховної Ради законопроект, який  зробив би неможливим прояви корупції в нашій державі”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар