Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Янукович підписав закон щодо кредитування та стимулювання іноземних інвестицій.

0 37

Президент України Віктор Янукович ухвалила закон щодо кредитування та стимулювання іноземних інвестицій, повідомляє прес-служба Президента України.

Нагадаємо, 30 квітня 2010 р. Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення змін до закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кредитування та стимулювання іноземних інвестицій)”. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів при 226 необхідних.

У законі вносяться зміни до прикінцевих положень закону “Про внесення змін до деяких законів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи”, які спрямовано на скорочення деяких обмежень щодо кредитування в іноземній валюті. Крім того, змінами до статей 2 та 13 закону “Про режим іноземного інвестування” скасовується посилений контроль та додаткові обмеження щодо іноземних інвестицій.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар