Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Янукович підписав закон, за яким уточнюється правовий статус осіб, які мають проводити судову експертизу.

0 18
Президент України Віктор Янукович підписав закон, за яким уточнюється правовий статус осіб, які мають проводити судову експертизу, повідомляє прес-служба Президента України.
Нагадаємо, 11 лютого Верховна Рада України ухвалила закон “Про внесення зміни до статті 41 Господарського процесуального кодексу України (щодо призначення судових експертиз)”. За відповідне рішення проголосували 306 депутатів з 416 зареєстрованих в залі.
Законом внесено до ст. 41 Господарського процесуального кодексу зміни для уточнення правового статусу осіб, які мають проводити судову експертизу.
Згідно із законом, “проведення судової експертизи доручається державним спеціалізованим установам чи безпосередньо особам, які відповідають вимогам, встановленим законом “Про судову експертизу”.
Закон вступає в силу з дня опублікування.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар