Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В.Янукович ліквідував Раду громадськості.

0 45

Президент України Віктор Янукович ліквідував Раду громадськості. Про це йдеться в указі Президента України № 479/2010 від 2 квітня 2009 р.

Серед завдань Ради громадськості були, зокрема сприяння реалізації громадянами конституційного права брати участь в управлінні державними справами; обговорення найбільш значущих політико-правових, соціально-економічних, культурних та інших проблем суспільного життя, підготовка та внесення Президентові України пропозицій щодо шляхів їх розв’язання; забезпечення врахування громадської думки, в тому числі представників політикуму, вчених, фахівців, у процесі проведення консультацій, обговорення та підготовки проектів найважливіших рішень глави держави, а також при розробленні проектів законів, що передбачаються для внесення Президентом України до парламенту.
Головою Ради громадськості був нардеп від НУ-НС Іван Плющ.
Нагадаємо, 31 березня 2010 р. В.Янукович призначив І.Плюща своїм позаштатним радником.

Джерело:

РБК -Україна

Залиште коментар