Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В ГПУ пояснили: главу Івано-Франківського облсуду не затримували, а обшукали. Через львівського суддю

0 26

Співробітники Генеральної прокуратури 5 грудня провели обшук в квартирі голови адмінсуду Івано-Франківської області у справі проти голови Львівського апеляційного адмінсуду за підозрою в отриманні 100 тис. доларів хабара.

Про це «Українським новинам» повідомив начальник прес-служби Генеральної Прокуратури України Юрій Бойченко.

«Провели слідчі дії, у тому числі і обшук, в рамках кримінальної справи щодо голови Львівського апеляційного адмінсуду», – заявив Бойченко.

Бойченко також повідомив, що ніяких процесуальних дій проти голови адмінсуду Івано-Франківської області не застосовувалися.

«Він не був затриманий і не був усунений від своїх службових обов’язків», – повідомив Бойченко.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти голови Львівського апеляційного адміністративного суду за підозрою в отриманні 100 тис. доларів хабара.

Голова Управління Служби безпеки України в Львівській області Анатолій Матіос повідомив, що ім’я судді Ігор Зварич.

За його словами, 3 грудня близько 100 співробітників СБУ і Генпрокуратури провели обшуки в кабінеті Зварича і ще 6 суддів, а також в квартирі Зварича.

При цьому було виявлено 1 млн. доларів і 2 млн. гривень.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар