Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Генпрокуратурі завели справу ще на одного екс-посадовця

0 21

Генеральна прокуратура України 11 травня 2011 року порушила кримінальну справу щодо колишнього заступника Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.210, ч.2 ст.364 КК України.

Так, на виконання вимог Указу Президента України «Про надання гуманітарної допомоги Республіці Молдова» від 1 жовтня 2007 року колишнім Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи проводилися закупівлі дизельного палива. Установлено, що екс-заступник Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи усупереч ст.7 Бюджетного кодексу України підписав договори на закупівлю в травні–липні 2008 року у комерційної структури палива на 350 тис. грн дорожче, ніж визначалося тендерним комітетом міністерства.

Окрім того, вказаний посадовець 18 липня 2008 року уклав угоди, на підставі яких міністерством усупереч ст.51 Бюджетного кодексу України приватній структурі не за цільовим призначенням було перераховано 2,48 млн грн, що призначалися на забезпечення діяльності сил цивільного захисту та заходи з ліквідації надзвичайної ситуації на території Мелітопольського району Запорізької області.

І хоча прокуратура не називає прізвище чиновника, за даними РБК-Україна ним є Віктор Баранчук.

Теги:

нецільове використання коштів, зловживання службовим становищем

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар