Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В генпрокуратурі відбулася очна ставка Литвина та Пукача

0 22

В будівлі Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України відбулася очна ставка спікера парламенту Володимира Литвина з Олексієм Пукачем. Ставка проводилась в рамках розслідування справи про вбивство Георгія Гонгадзе, повідомляє «Українська правда».Також присутнім в ході слідчих дій був керівник слідчої групи ГПУ у справі Гонгадзе Олександр Харченко.

На даний момент у справі розслідування вбивства Георгія Гонгадзе Володимир Литвин і Олексій Пукач мають статус свідків, справа в якій О.Пукач виступає в якості обвинуваченого виділена в окреме провадження.

Теги:

Новини права, Генеральна прокуратура України, генпрокуратура, вбивство Гонгадзе, слідчі заходи, очна ставка, слідча група, Володимир Литвин, Олексій Пукач, окреме провадження, статус свідків, КПК
Новости права, следственная группа, расследование убийства Гонгадзе, очная ставка, Генеральная прокуратура Украины, ГПУ

Залиште коментар