Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В ДПСУ адмінреформа «пробуксовує»

0 14

На сьогоднішній день у рамках адміністративної реформи центральний апарат Державної податкової служби України скорочено на 20%, проте загальна чисельність співробітників податкової зменшилася лише на 11%, замість указаних президентом 30%.

Як повідомив в інтерв’ю ZN.UA голова ДПСУ Олександр Клименко,  якщо раніше в центральному апараті було 35 департаментів, то нині їх залишилося 22, а за рахунок оптимізації структури скоротилися дублюючі функції і були об’єднані ті, які перетиналися між департаментами. Також було скорочено 81 податкову інспекцію в регіонах — їх залишилося 387. Що ж стосується обласних апаратів, то тут скорочення пройшли по максимуму, на 30%.

«Було дуже багато сумнівів — як усе зрештою вийде. Нині ми говоримо: чудово вийшло — процеси прискорилися», — розповідає він.

Водночас на прохання ZN.UA уточнити абсолютні цифри, Клименко повідомив, що загальна чисельність штату ДПСУ зменшилася з 62 тис. (до указу президента про скорочення держапарату на 30% у рамках адмінреформи) до 55 тис. співробітників, з яких 3 тис . працюють у Ценральному офісі по роботі з великими платниками.

На питання, чи можна в такому разі констатувати невиконання указу президента, Клименко заявив, що «на перше місце ми поставили необхідність якісного обслуговування громадян». Тому інспекцій на місцях скорочення торкнулося мінімально й тільки за рахунок персоналу, який обслуговував самі інспекції, пояснює Клименко.

«Чи зацікавлений я в скороченні штату? Звичайно, зацікавлений! Бо я хочу за рахунок цього скорочення підвищувати рівень заробітних плат. Ми цю роботу продовжуємо», — запевнив Клименко

Теги:

ДПСУ, Клименко Олександр, адміністративна реформа

Джерело:

Зеркало тижня

Залиште коментар