Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Дніпропетровську буде муніципальна гвардія

0 12

Депутати Дніпропетровської міської ради ухвалили рішення про створення комунального підприємства „Муніципальна гвардія”.

Муніципальна гвардія буде підпорядкована Департаменту взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуацій міської ради.

Муніципальна гвардія забезпечуватиме правопорядок у Дніпропетровську під час проведення масових заходів, надаватиме послуги з охорони підприємств та установ. Окремим підрозділом стане „Фінансова гвардія”, яка здійснюватиме контроль за правопорушеннями у сфері торгівлі, паркування автотранспорту, сплати податків суб’єктами підприємництва.

Очікувані надходження до місцевого бюджету від господарської діяльності КП «Муніципальна гвардія» у 2011 році становитимуть 1,7-2,5 млн. грн. щомісяця.

У муніципальній гвардії служитимуть 130 професіоналів, колишніх співробітників органів внутрішніх справ.

Теги:

МВС

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар