Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Чехії затримано екс-міністра економіки України, вирішується питання про екстрадицію

0 29

Національне центральне бюро Інтерполу Чехії повідомило про затримання про затримання колишнього міністра економіки України Богдана Данилишина, який перебував у міжнародному розшуку, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на прес-службу МВС.

Як відомо Б.Данилишина звинувачують у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 “Зловживання владою або службовим становищем” Кримінального кодексу України. Екс-міністру інкримінують сприяння у неконкурентному способі проведення державних закупівель за участі Міністерства оборони України.

Теги:

Новини права, Інтерпол, Міжнародна організація кримінальної поліції, міжнародний розшук, міністр економіки Богдан Данилишин, екстрадиція, Кримінальний кодекс України, кримінальна відповідальність

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар