Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Аргентину без віз

0 24

Угода між урядом України та урядом Аргентини про скасування віз набула чинності. Положення угоди передбачають можливість громадян країн в’їжджати, перебувати, їхати транзитом і виїжджати з території обох держав без віз з метою туризму або для здійснення іншої неприбуткової діяльності на період не більш як 90 днів протягом календарного року.

Проїзними документами, дійсними для поїздок громадян України до Аргентини на умовах цієї угоди, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон і проїзний документ дитини.

Про безвізовий режим Україна домовилася з Аргентиною в квітні цього року. У липні Кабінет Міністрів затвердив цю угоду, що було необхідною внутрішньодержавної процедурою для набуття нею чинності.

Теги:

безвізовий режим

Залиште коментар