Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В адміністрації Президента поспішать прийняти закони про адвокатуру і прокуратуру

0 20

Президент України Віктор Янукович найближчим часом внесе до Верховної Ради проект нового закону про адвокатуру. Про це у прямому ефірі програми «Шустер Live» на повідомив радник Президента, керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента Андрй Портнов.

Він зазначив, що «між першим і другим читанням у парламенті (проекту) Кримінально-процесуального кодексу України  ми очікуємо, що глава держави внесе до парламенту закон, який пройшов міжнародну експертизу у Венеціанській комісії».

За словами А.Портнова, законопроектом передбачено, що «виключно адвокатським самоврядуванням будуть вирішуватися усі питання, у тому числі кваліфікаційні та дисциплінарні».

Як повідомив А.Портнов, «після цього буде завершена робота над новим законом про прокуратуру, який також пройде обов’язково міжнародну експертизу».

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар