Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В. Ющенко ветував закон про визначення підсудності справ з питань земельних відносин

17

Президент Віктор Ющенко відповідно до частини другої ст. 94 Конституції України повернув зі своїми пропозиціями Закон України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України щодо визначення підсудності справ з питань земельних відносин» для повторного розгляду Верховною Радою. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Пропозиції Президента під час розгляду вказаного закону на пленарному засіданні парламенту представлятиме заступник голови Секретаріату Президента — представник Президента у Конституційному Суді України Марина Ставнійчук.

Нагадаємо: прийнятим парламентом 25 червня ц.р. законом передбачався розгляд справи з приводу земельних відносин саме за місцем знаходження об’єктів земельних відносин.

Комментарии