Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В. Ющенко ветував закон про визначення підсудності справ з питань земельних відносин

0 17

Президент Віктор Ющенко відповідно до частини другої ст. 94 Конституції України повернув зі своїми пропозиціями Закон України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України щодо визначення підсудності справ з питань земельних відносин» для повторного розгляду Верховною Радою. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Пропозиції Президента під час розгляду вказаного закону на пленарному засіданні парламенту представлятиме заступник голови Секретаріату Президента — представник Президента у Конституційному Суді України Марина Ставнійчук.

Нагадаємо: прийнятим парламентом 25 червня ц.р. законом передбачався розгляд справи з приводу земельних відносин саме за місцем знаходження об’єктів земельних відносин.

Залиште коментар