Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Військовий збір хочуть направляти виключно на підвищення обороноздатності

0 29

Пропонується виключити з Бюджетного кодексу норму, що передбачає направлення військового збору до доходів загального фонду державного бюджету України, та доповнити Кодекс положенням про зарахування військового збору в джерела формування спеціального фонду держбюджету в частині доходів.

Крім того, запропоновано встановити, що кошти військового збору спрямовуються на реалізацію програм (заходів), пов’язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави, затверджених (певних) Кабміном.

Зазначені програми (заходи) в першу чергу повинні бути спрямовані на закупівлю, модернізацію, ремонт озброєння та військової техніки ЗСУ, виконання науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, спрямованих на розробку сучасного озброєння і військової техніки, виплату грошового забезпечення, заробітної плати особовому складу ВСУ і т. д.

Відповідний законопроект № 6774 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України відносно направлення військового збору на підвищення обороноздатності України» зареєстрований у Парламенті 20 липня. Автори зазначили, що введений в 2014 році військовий збір, незважаючи на його назву, не отримав цільового призначення на завдання підвищення обороноздатності та безпеки країни, а був віднесений до доходів загального фонду бюджету, звідки направляється на найрізноманітніші потреби.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар