Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Військова прокуратура розслідує злочини добровольчих батальйонів

0 27

У військовій прокуратурі займаються злочинами, які здійснювали військовослужбовці добровольчих батальйонів у зоні АТО, зокрема мова йде про розбійні напади та пограбування.

«У нас є факти і кримінальні провадження, де представники добровольчих батальйонів скоювали кримінальні правопорушення проти місцевого населення», — як передає Інтерфакс-Україна, повідомив Генеральний прокурор Віталій Ярема.

Слід зазначити, що правозахисники із Amnesty Іnternational різко критикують українські добровольчі батальйони. «Із числених свідчень, зібраних нашими співробітниками на півночі Луганщини, випливає — батальйон “Айдар” неодноразово порушує міжнародне право. Зокрема, є факти викрадень, незаконного затримання людей з вимогою викупу, жорстоке поводження, пограбування і можливі страти», — заявив генеральний секретар Amnesty Іnternational Саліл Шеті.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар