Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В ЄСПЛ — понад 160 справ щодо Донбасу та Криму

0 17

На розгляді Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), розташованого в Страсбурзі, перебуває більше 160 скарг громадян на адресу України та Росії, які пов’язані із російською агресією в Криму та збройним протистоянням на Донбасі.

Про це повідомили в прес-службі ЄСПЛ. “Більш ніж 140 заяв до Суду від приватних осіб пов’язані з подіями на сході України. Більшість із них подані одночасно проти України та Росії та містять скарги щодо різних форм негідного поводження з людьми та незаконного позбавлення волі”, – зазначили в ЄСПЛ.

Також є скарги, які містять звинувачення у порушенні права на життя (ст.2 Європейської конвенції з прав людини), включаючи зумисні поранення та викрадення людей. Невелика частина скарг пов’язана з порушення права на приватну власність.

Більше 20 скарг, що перебувають на розгляді ЄСПЛ, стосується події в Криму.

Ці заяви стосуються незаконного позбавлення громадян волі, порушення права на приватність життя з боку російської влади, обмеження права пересування та використання приватної власності, в також різних форм кримінального переслідування з боку російської влади.

Залиште коментар