Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україну прибула делегація Гаагського трибуналу

0 22

В Україну прибула делегація Гаагського трибуналу для підтвердження звинувачень щодо вищих посадових осіб України через події на Майдані та притягнення їх кримінальної відповідальності у цьому суді.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

У повідомленні уточнюється, що інформацію про ці звинувачення Генпрокуратура надала Гаагському трибуналу 22 вересня.

Члени делегації зустрілися з генпрокурором Віталієм Яремою.

“У ході зустрічі сторони обговорили хід та результати розслідування кримінальних проваджень щодо подій, пов’язаних з розгоном мирних демонстрантів, заподіянням тілесних ушкоджень, а також вбивствами громадян у період з листопада минулого року по 22 лютого 2014 року”, – йдеться у повідомленні.

Керівник відділу аналізу ситуацій Емерік Роже наголосив, що головна мета місії – зрозуміти, чи підпадають під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду ті злочини, які було скоєно на Майдані.

Як відомо, Верховна Рада звернулася до Гаагського трибуналу 25 лютого 2014 року з метою притягнення до кримінальної відповідальності у цьому Суді вищих посадових осіб України щодо передбачених статтею 7 Римського статуту МКС злочинів проти людяності під час подій на Майдані.

25 квітня прокурором МКС Фату Бенсудою відкрито процедуру попереднього вивчення ситуації в Україні.

Залиште коментар