Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

В Україні триває черговий етап декларування

0 14

Відповідно до частини 1 статті 45 розділу VII Закону України «Про запобігання корупції» з 1 січня 2019 року розпочато черговий етап подання суб’єктами декларування щорічних електронних декларацій за 2018 рік до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Термін подачі декларацій спливає о 00 годин 00 хвилин 1 квітня 2019 року.

Державні службовці, інші суб’єкти декларування зобов’язані щорічно, до 1 квітня, подавати електронні декларації шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції визначеної форми.

Відповідно до пункту 4 статті 45 розділу VII Закону України «Про запобігання корупції» упродовж семи днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію.

Джерело: https://minjust.gov.ua

Залиште коментар